Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ X

Buba - streszczenie - strona 4

To pomogło mamie i poszła pracować nad książką, więc już nie zobaczyła jak dziadek i wnuczka uścisnęli sobie ręce. 

Czas na scenę

Dziadek chciał grać w ogóra, ale Buba nie mogła, ponieważ miała spędzić wieczór z ojcem. Mama poszła na spotkanie z tłumaczem. Dziewczynka zaproponowała dziadkowi wspólne spotkanie z ojcem. Buba i dziadek siedzieli przed telewizorem, a ojciec po drugiej stronie ekranu, ponieważ miał dziś premierę nowego programu. Kiedy oglądali program, przyszła Olka z synem Franciszkiem. Chciała rozmawiać z mamą i powiedziała, że na dole są jej dwie walizki, a ona rozwodzi się z Robertem i zostaje tutaj. Siostra co trzy miesiące przychodziła z synem do rodzinnego domu i mieszkała w pokoju gościnnym, dopóki nie przyszedł po nią jej mąż Robert. Potem wracali razem do swojego domu. Olka poradziła Bubie, aby nigdy nie wychodziła za mąż. Teraz ona odeszła od męża naprawdę, ponieważ nie pozwalał jej utrzymywać prawidłowej wagi i zmuszał ją do jedzenia oraz oskarżał o anoreksję, a ona robiła to wszytko, aby wygrać casting na małą rolę w serialu. Zrezygnowała ze śpiewania w chórze, gdyż teraz czas na scenę. 

Grzybki na duszę

Wszyscy siedzieli przy stole i analizowali to, co stało się Olce i dlaczego uciekła od męża. Olka powiedziała, że mąż jej nie kocha. Nagle zjawił się Robert, gdy Olka usłyszała, że teściowa była w jej mieszkaniu, od razu stwierdziła, że wracają. Mąż kupił jej perfumy i powiedział, że dzwonili, aby przyszła na casting. 

Buba leżała na podłodze w nienaturalnej pozie. Mama zdenerwowała się, gdy ją taką zobaczyła i zapytała ją, co bierze – grzybki czy amfetaminę. Dziewczynka medytowała, chciała uzyskać porozumienie pomiędzy ciałem a duchem. Marysia nie ustępowała i Buba podała jej podręcznik do jogi. Poprzez to


Komentarze

    10 + 5 =